Konkurs 50 lat Therm-a-Rest

Zapraszamy do konkursu związanego z 50. rocznicą powstania marki Therm-a-rest.

Do wygrania atrakcyjne nagrody:

I. nagroda – nagroda główna:

II. nagroda – Mata samopompująca Prolite Apex (2x)

  • dwie sztuki materaców Prolite Apex

III. nagroda – Materac kempingowy Topo Luxe

Co trzeba zrobić?

1) Zdjęcie lub film związany ze sportem na świeżym powietrzu.

Zdjęcie lub film ma dotyczyć tematyki sportu na świeżym powietrzu (outdoor). Dodatkowe punkty można zyskać za nawiązanie do sponsora konkursu marki Therm-a-rest obchodzącej w tym roku swoje 50-te urodzin (może to być np. nawiązanie do 50’lecia tej marki, może być ciekawe zastosowanie produktów Therm-a-rest, może być po prostu ładny /kreatywny materiał filmowy lub zdjęciowy, gdzie pojawi się Therm-a-rest (jako logo/ produkt/ a nawet tylko napis… lub zostanie wspomniany w wypowiedzi/ będzie głównym bohaterem filmu etc. – pomysłów jest nieskończenie dużo, zachęcamy do kreatywności 😊).

2) Zdjęcie lub film wrzucamy na swojego Insta z oznaczeniem #pakerpl i #konkurs50Thermarest – przez co automatycznie akceptujemy regulamin i startujemy w konkursie.

3) Zachęcamy znajomych do komentowania i reagowania (prace z największą liczbą interakcji będą dostawały dodatkowe punkty)

4) Czekamy na ocenę jury – Powodzenia! 😊

Spośród zgłoszonych przez Uczestników (poprzez oznaczenie #pakerpl i #konkurs50Thermarest) filmów i zdjęć (zamieszczonych na Instagramie uczestników), 2-osobowe jury powołane przez Organizatora wybierze i nagrodzi prace: najciekawsze, najbardziej kreatywne, najbardziej rzetelne i merytoryczne, najładniejsze, najbardziej estetyczne oraz z największą liczbą reakcji i komentarzy. Dodatkowe punkty można uzyskać za nawiązanie do sponsora konkursu marki Therm-a-rest.

Na Twoje foto/film czekamy do 31.08.2022 r. Więcej informacji znajdziesz w naszym regulaminie.

UWAGA: Tworząc post na temat marki Thermarest i publikując go na Twoim koncie na Instagramie z oznaczeniem #pakerpl i #konkurs50Thermarest automatycznie przystępujesz do konkursu i akceptujesz regulamin naszego konkursu!

Konkurs został zakończony.

Kliknij w poniższy przycisk, aby zobaczyć wyniki.