Made in USA & Ireland

Od początku istnienia firmy jednym z filarów filozofii Therm-a-Rest było produkowanie we własnym zakresie tego, co sprzedajemy. Dzięki naszym zakładom produkcyjnym w Seattle w Stanach Zjednoczonych i Cork w Irlandii, zdecydowana większość naszej globalnej sprzedaży pochodzi z produktów, które zostały wyprodukowane przez pracowników Therm-a-Rest.

To wyjątkowe zaangażowanie pozwala nam na szybkie opracowywanie nowych technologii i prototypów, bez konieczności czekania na dostawę z odległej fabryki. Pozwala nam to również na zapewnienie znacznie lepszej kontroli jakości, niż byłoby to możliwe, gdyby ktoś inny wytwarzał produkt w innej fabryce. W rezultacie powstają bardziej innowacyjne i trwalsze produkty, na których możesz polegać.

Nasze europejskie centrum produkcyjne znajduje się w Midleton, w Irlandii. W 1985 roku, po przemierzeniu wzdłuż i wszerz całej Irlandii, założyciel naszej firmy John Burroughs zauważył starą nieczynną fabrykę wełny, która miała odpowiednią powierzchnię i zabytkowy charakter, którego szukał. W tym samym roku, budynek o powierzchni 50 000 stóp kwadratowych został przekształcony w nową europejską siedzibę Therm-a-Rest i Cascade Designs Limited. Podobnie jak w Stanach Zjednoczonych, ten należący do firmy obiekt pozwala nam zapewnić jak najwyższą kontrolę jakości i standardy dla produktów, które sprzedajemy w UE.

Nasza decyzja o produkowaniu jak największej ilości wyrobów we własnym zakresie jest przemyślana. To nasza pasja od 1972 roku. Gdy naszym celem jest dostarczanie najbardziej niezawodnych i innowacyjnych produktów do zastosowania na zewnątrz, po prostu nie ma innej drogi.