Przeglądaj materace NeoAir dmuchane

1. Przygotowanie materaca NeoAir do użytkowania

a/ sprawdź podłoże, na którym bedzie kładziony materac – nie może być tam żadnych ostrych przedmiotów. b/ wyjmij materac z pokrowca. c/ nadmuchaj ustami – do wymaganej twardości. d/ zamknij zawór.

2. Użytkowanie materaca

Materac NeoAir jest przeznaczony do snu lub odpoczynku. Można go wykorzystać przy ćwiczeniach fizycznych czy do szeroko rozumianego użytku domowego. Materac nie jest przeznaczony do użytkowania jako materac wodny. Zawsze należy zwrócić szczególną uwagę na możliwość uszkodzenia materiału materaca przez ostre przedmioty (widelec, nóż, biżuterię , ząbek blokujący zamek błyskawiczny itd) i zaworu materaca przez zgniecenie lub wyłamanie.

3. Transport materaca

Materac powinien być transportowany w pokrowcu z otwartym zaworem (wyjątkiem jest sytuacja, w której woda może dostać się do wnętrza materaca – tu konieczne jest zakręcenie zaworu). Aby zminimalizować możliwość uszkodzenia materaca w trakcie transportu na zewnątrz plecaka należy zawsze umieszczać materac zaworem do plecaka i używać pokrowca o odpowiedniej wytrzymałości.

4. Zakończenie użytkowania

Otworzyć zawór i zrolować w stronę zaworu.

5. Przechowywanie materaca

Przechowuj w suchym, chłodnym i zacienionym miejscu. Nie wystawiaj materaca na działanie wysokich temperatur oraz światła słonecznego. Materac najlepiej przechowywac rozłożony. Przed przechowywaniem materaca w pokrowcu wyjmij go na kilka godzin (najlepiej na cały dzień) z pokrowca celem wysuszenia.

6. Czyszczenie

Zabrudzenia usuwaj na bieżąco wodą lub wodą z mydłem.

7. Rozwiązywanie problemów w tzw. terenie

a/ utrata powietrza:

  • znajdź uszkodzone miejsce (może być więcej niż jedno) używając wody lub wody z mydłem.
  • dziurki zaklej, najlepiej przy pomocy dedykowanej reperaturki marki Thermarest Fast&Light Repair Kit.
  • uszkodzony zawór wymień na nowy przy pomocy Valve Repair Kit.
  • uszkodzone mocowanie zaworu: zamocuj powtórnie zawór (można użyć kleju z Permanent Home Repair Kit) lub zamocuj nowy z Valve Repair Kit.

 Pobierz instrukcję w PDF

Nazwy producentów i marki produktów należą do ich właścicieli i prezentowane są wyłącznie w celach informacyjnych. Zastrzegamy sobie możliwość błędów edytorskich. Prezentowana oferta nie stanowi odzwierciedlenia aktualnych stanów magazynowych, a także nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu art. 66 par. 1 Kodeksu Cywilnego. Wszelkie prawa zastrzeżone i prawnie chronione.

Odbierz Rabat 20%
Zapisz się i otrzymaj rabat w wysokości 20% na cały asortyment Therm-a-Rest.
Wyrażam zgodę na przesyłanie informacji handlowych, w tym w szczególności o nowych promocjach, produktach i konkursach na mój adres e-mail oraz wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingowych w zgodzie i według zasad określonych w Polityce prywatności.
Administratorem danych osobowych jest PAKER Sp. z o.o. z siedzibą pod adresem: ul. Płocka 17 lok.8, 01-231 Warszawa, KRS: 0000189867