Przeglądaj materace NeoAir dmuchane

  1. 1. Ustal na stałe stronę, na której śpisz.
  2. Bezwględnie sprawdzaj na czym kładziesz materac do spania – istnieje ryzyko uszkodzenia materaca.
  3. Materac nie jest ognioodporny – uważaj używając maszynki gazowej lub gdy śpisz przy ognisku, aby nie przepalić materaca.
  4. Jeżeli tylko to możliwe, transportuj materac wewnątrz plecaka – radykalnie zmiejszy to ryzyko uszkodzenia w trakcie transportu.
  5. Po powrocie do domu wyczyść i wysusz materac.
  6. Jeżeli masz wątpliwości, czy materac nie został uszkodzony, napompuj go bardzo mocno i postaw (najlepiej pionowo) – jeżeli jest uszkodzony, ujdzie z niego powietrze
  7. Zawsze miej przy sobie zestaw naprawczy.

 Pobierz instrukcję w PDF

Nazwy producentów i marki produktów należą do ich właścicieli i prezentowane są wyłącznie w celach informacyjnych. Zastrzegamy sobie możliwość błędów edytorskich. Prezentowana oferta nie stanowi odzwierciedlenia aktualnych stanów magazynowych, a także nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu art. 66 par. 1 Kodeksu Cywilnego. Wszelkie prawa zastrzeżone i prawnie chronione.

Odbierz Rabat 20%
Zapisz się i otrzymaj rabat w wysokości 20% na cały asortyment Therm-a-Rest.
Wyrażam zgodę na przesyłanie informacji handlowych, w tym w szczególności o nowych promocjach, produktach i konkursach na mój adres e-mail oraz wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingowych w zgodzie i według zasad określonych w Polityce prywatności.
Administratorem danych osobowych jest PAKER Sp. z o.o. z siedzibą pod adresem: ul. Płocka 17 lok.8, 01-231 Warszawa, KRS: 0000189867