Przeglądaj materace samopompujące

  1. Materac “lubi” być użytkowany – im częściej i intensywniej jest użytkowany tym lepiej “samozasysa” powietrze i tym wygodniej się na nim śpi.
  2. Ustal stronę na której śpisz. Materace profilowane, np. ProLite, same sugerują która ich powierzchnia powinna być wierzchnią.
  3. Bezwględnie sprawdzaj na czym kładziesz materac do spania – istnieje ryzyko uszkodzenia materaca.
  4. Materac nie jest ognioodporny – uważaj używając maszynki gazowej lub gdy śpisz przy ognisku, aby nie przepalić materaca.
  5. Dla własnej wygody – materac zwijamy na dwa lub trzy razy. Po pierwszym, drugim zwinięciu zamykamy zawór, rozkładamy materac, zwijamy przy zamkniętym dalej zaworze, dopiero jak zrobi się wyraźna “poduszka” otwieramy zawór. Przy materacach składanych na pół nie ma konieczności takiego składania przy pierwszym zwijaniu – zdecydowanie wygodniej jest nie składać.
  6. Materace nie składane na pół wygodniej jest zwijać w dwie osoby.
  7. Jeżeli tylko to możliwe transportuj materac wewnątrz plecaka – radykalnie zmiejszy to ryzyko uszkodzenia w trakcie transportu.
  8. Po powrocie do domu wyczyść i wysusz materac; usuń też wilgoć z wnętrza materaca poprzez kilkukrotne zwinięcie materaca i jego samodzielne napełnienie.
  9. Jeżeli masz wątpliwości, czy materac nie został uszkodzony, napompuj go bardzo mocno i postaw (najlepiej pionowo) – jeżeli jest uszkodzony ujdzie z niego powietrze.
  10. Zawsze miej przy sobie zestaw naprawczy.

 Pobierz instrukcję w PDF

Nazwy producentów i marki produktów należą do ich właścicieli i prezentowane są wyłącznie w celach informacyjnych. Zastrzegamy sobie możliwość błędów edytorskich. Prezentowana oferta nie stanowi odzwierciedlenia aktualnych stanów magazynowych, a także nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu art. 66 par. 1 Kodeksu Cywilnego. Wszelkie prawa zastrzeżone i prawnie chronione.

Odbierz Rabat 20%
Zapisz się i otrzymaj rabat w wysokości 20% na cały asortyment Therm-a-Rest.
Wyrażam zgodę na przesyłanie informacji handlowych, w tym w szczególności o nowych promocjach, produktach i konkursach na mój adres e-mail oraz wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingowych w zgodzie i według zasad określonych w Polityce prywatności.
Administratorem danych osobowych jest PAKER Sp. z o.o. z siedzibą pod adresem: ul. Płocka 17 lok.8, 01-231 Warszawa, KRS: 0000189867