Nowość 2023!

Nowe, przełomowe materace Therm-a-Rest NXT!

Zdecydowanie cichsze, grubsze i jeszcze bardziej wszechstronne niż ich poprzednicy, materace NeoAir® NXT jest są wątpienia najlepszymi wszechstronnymi materacami turystycznymi w 2023 roku!

Odtwórz wideo
  •  Cichy odpoczynek: Ulepszona konstrukcja wewnątrzna zmniejsza szeleszczenie materaca o 83% w porównaniu z poprzednim modelem XLite!
  • Grubszy, ale nie cięższy: Zwiększono grubość materaca do 7,6 cm,  (1,3 cm więcej) jednocześnie zachowując wagę poprzedniego modelu!
  • Ciepło przez cały rok: Technologia ThermaCapture & konstrukcja Triangular Core Matrix zmniejszają straty ciepła zapewniając wartość R (R-Value) na poziomie 4.5 – odpowiednią do całorocznych warunków.
  • Wysoka wydajność i ultrapakowność: Materac po spakowaniu ma rozmiar 1L butelki na wodę!
  • Wiele rozmiarów, dostępna również wersja prostokątna (XLite NXT MAX)

NeoAir XLite NXT jest wynikiem inżynierii opartej na danych i zorientowanej na rozwiązanie rzeczywistych problemów klientów, skupionej na stworzeniu najlepszego turystycznego materaca dmuchanego do działań w terenie.

Obejrzyj wyniki testu „szeleszczenia” XLite NXT w porównaniu do poprzedniego modelu (XLite), wykonanego w zaawansowanej technologicznie komorze bezechowej na Uniwersytecie Central Washington.

Odtwórz wideo

Therm-a-Rest NeoAir® XTherm™ NXT & XTherm NXT MAX

  • Najlepszy stosunek ciepła do wagi w historii: Udoskonalona konstrukcja Trangular Core Matrix i technologia ThermaCapture zapewniają niezrównaną wartość R (R-Value) na poziomie 7.3!
  • Komfort Premium: 7.6 cm grubości i pozioma konstrukcja z przegrodami zapewnia najwyższy komfort biwakowania w terenie przy minimalnej wadze.
  • Ultralekka trwałość: Materiały: Nylon 70D od spodu wytrzymuje zużywanie podczas długich wypraw; Natomiast Nylon Ripstop 30D na wierzchu sprawia, że materac jest lekki i łatwy do spakowania.
  • Wiele rozmiarów: 3 rozmiary podstawowego modelu oraz 2 rozmiary w wersji prostokątnej pozwalają wybrać Xtherm NXT, który idealnie wpasuje się do twojego stylu biwakowania.

To dzięki Tobie tu jesteśmy

To prawda: im lepiej odpoczywasz, tym lepiej funkcjonujesz, a my uwielbiamy patrzeć, jak nam to pokazujesz każdego dnia. Bez względu na to, czy bijesz rekordy, czy po prostu aktywnie odpoczywasz, inspirujesz nas do tego, aby wypoczynek na świeżym powietrzu był jeszcze lepszy dzięki wszystkim naszym działaniom.