Technologia ThermaCapture™ Radiant Heat Technology jest zastrzeżoną prawnie techniką stosowaną przy produkcji śpiworów, materacy itp., zapobiegającą utracie ciepła przez ciało człowieka przez zastosowanie różnego rodzaju powłok refleksyjnych, odbijających ciepło tracone wyniku wypromieniowania. Umożliwia jednocześnie wytworzenie materiałów bardzo lekkich w porównaniu z tradycyjnymi materiałami izolacyjnymi

Materace dmuchane NeoAir

Zastosowano tu unikalną, chronioną patentem strukturę warstwową, pozwalającą zależnie od potrzeb wytwarzać warstwy izolacyjne o pożądanych parametrach. W połączeniu z budową na bazie trójkąta pojedyncza warstwa może zapobiec utracie powyżej 50% ciepła przy nieporównanie niewielkim wzroście wagi.

Karimaty Ridgerest i Z-Lite

Zastosowano tu prostą i efektywną technikę zapobiegającą utracie ciepła przez zastosowanie falistej, tworzącej „kieszenie powietrzne” powierzchni, zwiększającej własności izolacyjne o ponad 15 % przy zachowaniu wytrzymałości i spójności struktury.

Śpiwory

Zastosowany do pokrycia wewnętrznej warstwy śpiwora materiał na bazie technologii ThermaCapture™ nie tylko zapobiega utracie ciepła bez konieczności użycia dodatkowego materiału wypełniającego, ale pozwala również na szybsze rozgrzanie ciała człowieka, co może być wielką dodatkową zaletą przy nocnych spadkach temperatur.

Nazwy producentów i marki produktów należą do ich właścicieli i prezentowane są wyłącznie w celach informacyjnych. Zastrzegamy sobie możliwość błędów edytorskich. Prezentowana oferta nie stanowi odzwierciedlenia aktualnych stanów magazynowych, a także nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu art. 66 par. 1 Kodeksu Cywilnego. Wszelkie prawa zastrzeżone i prawnie chronione.

Odbierz Rabat 20%
Zapisz się i otrzymaj rabat w wysokości 20% na cały asortyment Therm-a-Rest.
Wyrażam zgodę na przesyłanie informacji handlowych, w tym w szczególności o nowych promocjach, produktach i konkursach na mój adres e-mail oraz wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingowych w zgodzie i według zasad określonych w Polityce prywatności.
Administratorem danych osobowych jest PAKER Sp. z o.o. z siedzibą pod adresem: ul. Płocka 17 lok.8, 01-231 Warszawa, KRS: 0000189867